TopStar

4. května 2018 13:20

Ilona Blašková

Herec Saša Rašilov promluvil o svém soukromí

Saša Rašilov o soukromí moc často nemluví. Pro Top Star ale udělal výjimku. Společně nás se svou o 20 let mladší partnerkou Lídou Němečkovou pozval na premiéru tak trochu alternativní hry s názvem Pod kontrolou, kde Lída hraje jednu z hlavních postav.

Saša s Lídou se poznali jako kolegové v divadle a hned se do sebe zamilovali. Během krátké doby stihli zplodit dcerku Marušku, které je dnes osm měsíců. „Je to skvělý, když můžu jít Lídě takhle na premiéru a nehraju zrovna. Máme hlídání – moji sestru, která hlídá, takže super,“ řekl Saša. Většinou se ale v hlídání střídají. Když jsou doma dva herci, tak řeší často doma práci. Nechává si Lída od Saši jako zkušenějšího herce poradit? „Ne, to já mu radím,“ řekla se smíchem Lída. „Asi víc to v tom divadle polykám a o to víc to pak doma potřebuju řešit. Nebo nevím. Teď před tou mojí premiérou jsem to mnohem víc doma řešil a zabýval se tím. A Lída to tak jako hodila za hlavu a věnovala se nám. Tak to bylo fajn,“ prozradil herec.

Lída Němečková je hlavně divadelní herečka. A tak nás zajímalo, zda by si troufla i na větší roli před kamerou. „Samozřejmě že troufla. Ale dřív jsem asi úplně neměla takovou ambici, protože mě to divadlo naplňovalo. Takže jsem byla spokojená s tím, co mám,“ řekla herečka.

Saša právě dotočil připravovaný seriál Tátové na tahu, kde mohl čerpat ze svých otcovských zkušeností. Zajde si taky někdy na tah jako správný táta? „Co se týče té trpělivosti a rozdělení pozornosti mezi cokoliv dalšího, tak to mám celkem teď v merku. A to se mi hodí pro natáčení. To je opravdu neuvěřitelná náhoda. Já si třeba rád zajdu na kulečník, na který jsem se domlouval naposled včera s kamarádem. Ale nakonec jsem byl tak unavený, že sem nikam nešel. Navíc Lídě se protáhla zkouška v divadle, takže jsem musel hlídat Marušku. Tahle většinou končí moje tahy,“ prásknul na sebe Saša.

V létě se bude Saša Rašilov podruhé ženit. Pár si řekne ANO na Valašsku, odkud Lída pochází.

Sdílejte článek

Přečtěte si také