TopStar

3. července 2017 10:11

vedran

Herec Sean Bean se opět oženil. Už popáté

Podle západních zdrojů se britský herec Sean Bean (58) nechal popáté svázat pouty manželství. K radostné události došlo v anglickém hrabství Dorset. Sňatek se konal v pátek ráno a široká veřejnost se o tom dověděla záhy.

Někteří fanoušci nepředpokládali, že si Bean troufne požádat svou vyvolenou o ruku. Hollywoodský lamač a dobyvatel srdcí Sean Bean známý svou účastí v trhácích Pán prstenů či Hra o trůny se popáté oženil.

Podle sdělení serveru Hello se další volbou hvězdy stala Ashley Moore (nyní již Ashley Bean). Po čtyřech manželstvích byl představitel role Boromira přesvědčen, že čtyřikrát bylo dosyta, nicméně po setkání s Moore se jeho srdce opět rozžehlo mladickou vášní. Věkový rozdíl 26 let nebyl překážkou pro nečekaný průběh jejich vztahu. Naopak lze tvrdit, že to bylo tím rozhodujícím faktorem.

Jak nedávno herec prohlásil, nedalo se předpokládat, že potká někoho tak výjimečného jako je jeho vyvolená. „Nečekal jsem, že se znovu budu ženit. Ale zároveň jsem si neplánoval, že potkám někoho natolik dokonalého jako je Ashley,“ sdělil herec v rozhovoru pro Daily Mail. „Budu šťastný, když s ní strávím celý zbytek života!“ V současné době má herec plně nabitý harmonogram, proto se líbánky odkládají na dobu neurčitou. V pondělí se Sean vrací na natáčení britského seriálu Broken.

Herec byl doposud ženatý čtyřikrát. První ženou tehdy jednadvacetiletého Seana byla kadeřnice Debra James, se kterou strávil téměř 8 let plných (ne)štěstí. S britskou herečkou Melanií Hill, svou druhou ženou zůstal 7 let. Z druhého manželství má herec dvě dcery – Lornu a Molly. Zajímavostí je, že v tomtéž roce, kdy se rozvedl s Melanií, dostala pod chomout herce další žena. Abigail Cruttenden se však na postu manželky neohřála dlouho, po třech letech se pár rozvedl. Z manželství vzešla dcera Evie. Se čtvrtou manželkou Georginou Sutcliffe byl ženatý jen 2 roky.

Autorka článku: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také