TopStar

27. června 2018 12:01

Ilona Blašková

Herečka Anna Fialová se jako blondýna cítí velice dobře

No tak to je proměna! Z herečky Anny Fialové je teď blondýna. Své přirozeně tmavé vlasy si neobarvila kvůli roli, ani kvůli partnerovi, nebo jenom tak z plezíru. Tahle radikální změna, ale není jen tak. Svůj důvod to má!

Hned několik novinek přišlo do cesty herečce Anně Fialové: Nová role, noví kolegové, nová zkušenost a také nová barva vlasů. „V červnu minulého roku jsem si poprvé zkusila blond. Teď jsem si šla přistřihnout jen konečky a moje kadeřnice řekla: Jak to, že nic nechceš? Tak jsem do toho šla znovu,“ řekla.

Důvodem proměny přírodní brunetky v blondýnu není jedna z hlavních rolí v melancholické komedii „Dobrý konec všechno spraví“, která je novým titulem letošních Shakespearovských slavností. „Jindy jsem měla trochu namalované obočí, ale normálně nemám skoro žádné. Mám světlé chloupky, a proto se v tom cítím nejlíp. Můžu jen tak vstát a nemít tmavý obočí. Ale cítím se dobře i ve své barvě. Ale ta bílá, mám pocit, že sluší všem a je taková fresh,“ prozradila herečka.

V roli Heleny se bude herečka snažit dobýt srdce muže, který o ni nejeví pražádný zájem. Zažila Anna někdy neopětovanou lásku? „Samozřejmě. Ale chlapi mají tu svoji ješitnost a ženské také. Když jsem cítila, že mi není opětovaný pohled nebo je vyřčený to „ne“, tak to zabolí. Tak to nechám být, než že bych se někde přemáhala jako Helena,“ odpověděla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také