TopStar

6. ledna 2019 11:00

Tereza Šulcová

Herečka Georgia Toffolo (24) čelí kritice za svůj umělý vzhled

Mladá herečka Georgia Toffolo, která hraje v britském seriálu Made in Chelsea: South of France, je v posledních dnech terčem hned několika obvinění. Fanoušci jsou z její proměny šokováni. Další celebrita, která podlehla hollywoodským trendům?

„Prosím, zůstaň taková, jaká jsi,“ píšou fanoušci na její sociální síti. Je zřetelné, že Georgia se nechala zlákat zkrášlovacími metodami, které ve velkém množství mají opačný efekt. „Byla jsi krásná, teď jsi samý botox,“ stěžuje si jedna z fanynek.

Na svém Instagramu má Toffolo téměř dva milióny fanoušků. A očividně se v sociálních sítích vyzná, jelikož na svém Youtube účtu má téměř sto tisíc odběratelů. Herečka je také reportérkou ThisMorning.

Touha po věčném mládí zavedla herečku k razantnímu rozhodnutí. Herečka si pravděpodobně nechala vyhladit vrásky pomocí botulinu neboli komerčně známému botoxu. Naštěstí není zákrok trvalý. Účinky botoxu odezní zhruba po třech až šesti měsících. Teď je to ovšem jen na herečce, zda v botoxu bude i nadále pokračovat, nebo se vrátí k přirozenému vzhledu. Lidé jí totiž momentálně tipují minimálně o deset let více.

Mezi české celebrity, které si nechávají přilepšit botoxem, patří například Eva Pilarová, která si takto nechává vyhladit vrásky na čele, tvářích a krku nebo i Agáta Hanychová, která si kdysi nechala aplikovat botox do čela a tváří. Spekuluje se i o Dagmar Patrasové.

Sdílejte článek

Přečtěte si také