TopStar

22. srpna 2018 10:53

Herečka Hilary Swank do toho praštila! Vzala si sexy podnikatele

Radostná událost potkala herečku Hilary Swank (44), která si konečně vzala svého milého, úspěšného podnikatele Philipa Schneidera. Svatba proběhla pod širým nebem v Redwoodském národním parku v Kalifornii. Nevěsta v luxusní róbě pod korunami tisíciletých stromů jen zářila.

‚‚Bylo to úžasné! Jinak tuhle událost zkrátka popsat nemohu. Jsem hrozně šťastná, vždyť jsem si vzala muže svého života a strávila svůj nejdůležitější den mezi svými nejbližšími, které já i Philip milujeme,‘‘ nechala se slyšet nadšená nevěsta po obřadu.

K oltáři přišla Swank v šatech návrháře Elieho Saaba. Na tuto róbu bylo využito přes 25 metrů francouzské krajky, osm metrů hedvábí a šest metrů sametu. Na její výrobě se podílelo sedm švadlen v průběhu 150 hodin. Z toho polovinu času se pouze vyšívalo. ‚‚Už dávno miluji Elieho Saaba a všechny jeho modely. Jsem nadšena, že právě on mi vytvořil ty nejkrásnější šaty,‘‘ nechala se v rozhovoru pro Vogue herečka slyšet.

Hilary Swank začala s Philipem Schneiderem randit v roce 2016, v podstatě hned poté, co se rozešla se svým tehdejším snoubencem, tenistou Rubenem Torresem. V případě Hilary jde v současnosti o druhé manželství. Jejím prvním manželem byl herec Chad Lowe, se kterým se seznámila na natáčení filmu Quiet Days in Hollywood. Roku 1997 se dvojice vzala a o necelých 10 let později oznámila oficiálně rozvod.

Sdílejte článek

Přečtěte si také