TopStar

28. června 2018 10:15

Herecká ikona Jackie Chan tajně v Čechách! Co tu dělal?

Někdejší lamač dívčích srdcí a hrdina akčních filmů Jackie Chan (64) se objevil v Čechách! Byl přistižen v jedné pražské kavárně, kde si dopřával snídani. Celkově se jeho pobyt v Praze stáčel zejména k jídlu. Vždyť právě jídlu herec tolik holduje.

Hercova láska k jídlu není žádným tajemstvím, Jackie Chan si založil hned několik restaurací pod názve Jackie‘s Kitchen. A právě proto není divu, že si herec nekoupil nějakou hotovku, ale zavítal do jedné ze zdejších atraktivních kaváren. Personál kavárny byl sdílný a okamžitě se svěřil, co že si herec 250 akčních kung-fu filmů objednal. ‚‚Dal si smoothie, domácí karamelový cheesecake, bio organické cappuccino a nanuk. Byla to pro nás velká pocta.‘‘

Je znát, že si herec potrpí na kvalitní a organické produkty. Ale do Čech nepřijel jen kvůli gurmánskému zážitku, o víkendu zde údajně natáčel reklamu. A při své návštěvě si odskočil i do Plzně ochutnat tamější pizzu. Zdá se, že to není naposled, co Chan do Čech zavítal. V novém hudebním dramatu Můj deník, který produkuje, se objeví i mnohé záběry z Prahy.

Své soukromí si Jackie Chan drží mimo světla veřejnosti. Od roku 1983 je ženatý s populární herečkou osmdesátých let Lin Feng Jiao, matkou jeho jediného syna. V roce 1984 vydal dokonce Číňan z Hongkongu své první album Love me a dnes už má na kontě přes 15 desek a desítky soundtracků k tomu. I Jackieho syn Chan Cho Ming se dal na dráhu popového zpěváka a zdá se, že dost úspěšně.

Sdílejte článek
Štítky Jackie Chan

Přečtěte si také