TopStar

3. září 2018 09:00

Ilona Blašková

Herečka Ivana Jirešová už má za Dyka náhradu! Je to chlap z lesa!

Herečka Ivana Jirešová už má za Dyka náhradu! Je to chlap z lesa!

Seriálová a divadelní herečka Ivana Jirešová (41) má po rozvodu s muzikantem Viktorem Dykem už několik týdnů nového chlapa! Před veřejností ho prozatím tají a jeho identitu neprozradila. Pár detailů ale přeci jen práskla! „Je to tak, už nejsem sama. Můj partner ale není z branže a vlastně ani z Prahy. Je to takový chlap z lesa. Nebydlíme spolu, ještě je čas. A až bude chtít, tak spolu vyrazíme do společnosti,“ řekla pro Blesk.cz.

Herečka zatím moc neměla štěstí v lásce. Dceru Sofii Fridu má s novinářem a vydavatelem Ondřejem Höpnerem, kterou však vychovávala se svým dalším partnerem, později manželem muzikantem Viktorem Dykem. Jejich vztah údajně začal na začátku těhotenství. „S otcem dítěte jsem se rozešla a pak zjistila, že jsem v jiném stavu. Vrátila jsem se k němu, ale stejně to nevyšlo. Dala jsem nám asi dvěstěpadesátou šanci. Zato Viktor Sofii miluje. Byli jsme spolu, už když jsem byla těhotná, a těšili se na ni společně,“ prohlásila kdysi Jirešová, která má dceru ve střídavé péči.

Po deseti letech manželství však podala žádost o rozvod. Důvodem měly být Dykovi opakované nevěry. Po rozvodu chodila se Štěpánem, kvůli kterému přestala jíst maso a do jídelníčku zařadila raw stravu. Ani tento vztah bohužel nevydržel.

Sdílejte článek
Štítky herečky Ivana Jirešová

Přečtěte si také