TopStar

14. července 2018 09:41

Herečka Lenka Zahradnická frnkla od manžela do hor! Nebojte, není to napořád

Někdejší přítelkyně zpěváka Tomáše Kluse (32), herečka Lenka Zahradnická (33) utekla se svou roční dcerkou Jasmínkou do hor. Manžela nechaly holky doma, chtějí si prý užít dámskou jízdu. Fanoušci hned začali spekulovat, zda nemají s mužem Michalem Vavrem potíže. Můžeme vás ale ujistit, že tomu tak není. Každá žena zkrátka potřebuje nějaký ten čas pro sebe.

Herečka ze seriálu Modrý kód má jedno z nejidyličtějších manželství současného showbyznysu. Je provdaná za muzikanta Michala Vavra a loni v srpnu se dvojici narodila dcerka Jasmínka. Manželé tráví spoustu času společně, ale pro tentokrát se Lenka rozhodla strávit nějaký ten čas jen se svou maličkou.

‚‚Už se nám krátí ten společný čas. V jedenáct zamáváme tátovi z vlaku a “S Tebou mě baví svět” v dámském podání může začít. Divoženky v horách. Nebudeme na IG, nebudeme na Fb a budeme jen s přírodou a myšlenkami. Jsem na nás zvědavá a pokud vše zvládneme, tak budu i velice pyšná. S tatínkem těžké loučení, ale o to krásnější bude vítání. Myslete na nás, a až to bude možné, dáme o sobě vědět,‘‘ okomentovala herečka fotku na svém Instagramu. Jak se zdá, nějakou chvíli o ní teď neuslyšíme.

Dlouho po porodu dvojice holčičku skrývala, ale když už novorozeně ukázala, fanoušci byli nadšeni. Rozčepýřené tmavé vlásky a trošku odstáté uši nikoho nevyděsily a naopak sklidily úspěch. Od té doby se na sociálních sítích objevuje jedna fotka Jasmínky za druhou.

Sdílejte článek
Štítky sociální sítě jasmín

Přečtěte si také