TopStar

20. února 2018 14:00

Ilona Blašková

Herečka Simona Postlerová se stále vzpamatovává ze smrti svého manžela

Herečka Simona Postlerová se stále vzpamatovává ze smrti svého manžela Zdeňka Hráška, který před rokem podlehl rakovině. Právě včera by oslavil 64. narozeniny. Na stále těžké chvíle se Simona snaží nemyslet a obklopuje se prací. V současné době třeba účinkováním v muzikálu.

Loni v říjnu to byl právě rok, co přišla Simona Postlerová o svého milovaného manžela. Čas, jak známo, hojí rány a herečka už prý smutek nedrží. Dostat se ze ztráty milovaného muže pro ni ale bude ještě dlouho hodně těžké.

Cesta ji možná osudem v poslední době zavála do Divadla Radka Brzobohatého, kde její manžel kdysi hudebně doprovázel představení Frida. Pro herečku je to symbolické. Byla také pozvaná do druhé inscenace, na kterou se velmi těší. A o co vlastně půjde? O unikátní show inspirovanou životním příběhem Freddieho Mercuryho z legendární skupiny Queen.

Při učení písniček do role protivné senátorky jí bude manžel hodně chybět. „Když jsem vždycky zpívala do nějaké inscenace nebo na koncert, tak můj muž jazzman mě to učil. Znal to a měl výborný timing. Byl trpělivý a krásně mi to vysvětloval. Škoda, že mě to teď neučí. Myslím na něj stále. Je se mnou a já s ním. Byl by rád, že jsem tuto roli vzala. Bavilo by ho to se mnou v kuchyni hrát,“ řekla Simona.

Sdílejte článek

Přečtěte si také