TopStar

17. dubna 2018 18:00

Ilona Blašková

Herečka Táňa Pauhofová je novou šéfredaktorkou časopisu Playboy!

Herečka Táňa Pauhofová je novou šéfredaktorkou časopisu Playboy! Takže se můžete pánové připravit na pěkně pikantní fotečky. A ještě než poběžíte do trafiky pro nové vydání, tak vás zastavíme. Protože se jedná o Táninu novou roli ve filmu "Po čem muži touží!"

Táňa Pauhofová je žena mnoha podob. Ztvárnit šéfredaktorku časopisu Playboy tak pro ni nebyl problém. Dokonce by si prý dovedla představit vykonávat tuto pozici i ve skutečnosti. „Já si umím představit všelico. Otázka je, jestli by mě to bavilo. Ale asi ano. Jen na jak dlouho. Ale chvíli určitě. Časopis vnímám, jako že to byl absolutně legendární časopis, který ve své době způsobil poměrně velkou revoluci. Já osobně jsem ho párkrát v ruce měla. Jsou tam články, které se dají číst. A jsou tam i věci, na které se dá podívat. Proč ne. Nejsem pruderní,“ prozradila herečka.

Roli redaktorky v časopise Playboy ztvární Lucie Polišenská, která má stejně jako Táňa s tímto titulem osobní zkušenosti. „Já mám takovou vzpomínku, že jsem to vždycky našla někde na záchodě nebo někde a vím, že jak tam byly ty nahé paní, to mě moc nezajímalo, ale že tam byly docela dobré články,“ prozradila Lucie.

V herečku Annu Polívkovou se promění bývalý šéfredaktor Playboye Jiří Langmajer. Anička tak ztvárňuje muže v ženském těle a to sebou nese určitá úskalí, například chůzi na podpatcích. Zhrzený Jiří Langmajer, kterého na prestižní pozici šéfredaktora nahradí žena, se domnívá, že něžné pohlaví to má v životě jednodušší. A kdo to má jednodušší podle Lucie Polišenské a Táni Pauhofové? „Tak to je přece úplně jasné, že to mají chlapy v životě jednodušší,“ řekla Lucie. Stejný názor má i Táňa. Podle ní je to ale velmi individuální.

Kdo že to tedy má v životě snazší? To napoví film "Po čem muži touží" už letos v září.


Přečtěte si také