TopStar

27. ledna 2019 11:14

Tereza Šulcová

Herečka Tereza Voříšková si nechala odstranit pihu krásy!

Česká filmová a divadelní herečka Tereza Voříšková byla známá svou pihou nad pravým obočím. Vždycky se chtěla odlišovat, a tak si svou pihu nechtěla nikdy odstranit. Proč si ji tedy nakonec nechala dát pryč?

Svou ikonickou pihu krásy si nechala odstranit teprve nedávno, jelikož na fotce je vidět nedávný řez. A tak se z velkého znaménka stala malá jizvička. „Změna je trvalá,“ svěřila se Tereza svým fanouškům. A změna nebyla kvůli estetičnosti, ale kvůli zdravotním potížím. „Ona už tam zlobila, jinak bych si ji samo nechala,“ vysvětluje herečka.

Fanoušci změnu chválí. „Vy jste čím dál krásnější,“ napsala jedna uživatelka na Instagramu. „Změna je život, ale v tomhle případě byla piha tak ikonická, že bych ji snad nechala zpátky vytetovat,“ napsala další uživatelka se špetkou humoru. Ke změně image se přidala i herečka Jitka Čvančarová. „Piha nepiha, krásná duše. Jsi pořád miláčík,“ povzbudila změnu vizáže kolegyni.

Ještě do nedávna si Voříšková schovávala svou pihu pod vlasy nebo klobouky, pokud překážela během natáčení. Make-up artisti si se znaménkem většinou poradili. Ale těmto dnům je konec. Tato kráska již nemá své originální znaménko, ale jak sama říká, nic se nezměnilo. „Představte si, furt jsem to já!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také