TopStar

11. dubna 2018 11:52

Ilona Blašková

Herečka Vanda Hybnerová je už třetím rokem ambasadorkou Avon pochodu

Kolik z vás, milé dámy, bylo už letos na preventivním vyšetření prsu? Čísla ve statistikách jsou pozitivnější, ale mohlo by to být lepší. Příklad si můžete vzít třeba z herečky Vandy Hybnerové. Ta si dala za cíl přivést do ordinací všechny ženy ve vesnici, ve které bydlí.

Vanda Hybnerová je už třetím rokem ambasadorkou Avon pochodu a už si ani nedokáže představit, že by nebyla součástí červnového růžového happeningu. Díky tomuto projektu, začala víc dbát i o své zdraví. „Když jsem byla ambasodorkou podruhé, tak jsem si říkala sakra, sama jsem ambasadorkou a vyšetření jsem nepodstoupila. Takže jsem objednala sebe i dceru. Dokonce nedávno byla i moje 80tiletá maminka. Ten pocit je fajn, když odchází a víte, že máte na nějakou dobu zase dobrý pocit,“ prozradila Vanda.

Tím, že je Vanda pravidelnou ambasadorkou, tak si vzala k srdci, že by se i ona měla podílet na osvětě. Proto si letos dala nelehký cíl. „Letos jsem si dala úkol. Mým druhým domovem je Vysočina, taková malá ves. Tak jsem si říkala, že vymámím nějaké propagační materiály, a zahltím jimi Vysočinu. A ještě bych ji přivezla do Prahy na Avon pochod,“ svěřila se se svými plány Vanda.

Jestli se to Vandě podaří, tak to se můžeme přesvědčit 9. června, kdy Praha na den opět zrůžoví.

Sdílejte článek