TopStar

31. srpna 2018 16:00

Ilona Blašková

Herečka z filmu Kdopak to mluví během hlídání malých dětí šňupala kokain

Americká herečka Kirstie Alley (67) je jednou ze soutěžících reality show Celebrity Big Brother. A jak to v takových show bývá, o emotivní okamžiky není nouze. Herečka otevřeně promluvila o své drogové minulosti. A došlo i na slzy!

Herečka, která si zahrála po boku Johna Travolty v komedii Kdopak to mluví, kývla na nabídku účinkovat v reality show Celebrity Big Brother. Principem této show je, že jsou soutěžící několik týdnů uzavřeni ve vile, kde jsou pod neustálým dohledem kamer. To má za následek jejich emoční vypětí.

„Šňupala jsem čtyři roky. Prošla jsem šedesátými a sedmdesátými léty a nikdy jsem nebrala drogy. Až pak jsem začala s kokainem, a to bylo to jediné, co jsem po další čtyři roky dělala. Myslela jsem si, že budu šňupat každý den až do konce života,“ svěřila se ostatním soutěžícím. Že je s ní něco špatně, si uvědomila, až když hlídala děti své sestry. „Byly u mě doma a byly velmi malé. Odskočila jsem si nahoru do ložnice, abych si šňupla. Když jsem se vrátila zpět, celé jsem si to uvědomila - šňupu, když hlídám malé děti!“ pokračovala ve vyprávění.

„Kokain mi zničil duši. Bylo to strašný. Došlo mi, že se chovám velmi nezodpovědně a bylo mi to hrozně líto. Ihned jsem zavolala své sestře a řekla jsem jí, že mi není dobře, aby si děti raději vzala zpět,“ vzpomínala Kirstie a začala plakat.

Zbavit se závislosti na drogách ji však nejvíce pomohl odvykací program Narconon scientologické církve, ke které se od roku 1979 hlásí. Svůj vztah k ní však nerada rozebírá. Když se jí na tuto církev zeptal její spolubydlící ve vile „živý Ken“ Rodrigo Alves, řekla mu, ať si o tom něco přečte.

Herečka, známá také také pro svůj neustálý boj s JOJO efektem přiznala, že s drogami začala „koketovat“ během rozvodu se svým prvním manželem Bobem Alleye. Kokain jí pomohl od depresí a prý se cítila zase šťastná.


Přečtěte si také