TopStar

10. února 2018 09:40

Hezoun Andrew Garfield promluvil o své orientaci! Nebrání se ničemu

Hollywoodský herec Andrew Garfield (34) pokračuje mást fanoušky ohledně své orientace. Zdá se, že téma lásky ho velmi znepokojuje a Andrew se nebrání ničemu. Ačkoli krasavec tvrdí, že miluje ženy nade vše na světě, před svou smrtí si chce prý vyzkoušet vše. A nebrání se ani vzplanutí citů se stejným pohlavím. No, dámy, vypadá to, že u Andrewa musíte pořádně zabodovat, aby se nedal na druhý břeh.

Andrew Garfield poskytl otevřené interview ohledně sexuálních menšin a svého pohledu na ně pro tisk. ‚‚Vždy mě sexuálně přitahovaly jen ženy. Má životní pozice spočívá v otevřenosti a nebojácnosti. Myslím, že většina lidí se snaží kontrolovat a tím si kolem sebe tvoří obrovskou zeď. Já jsem otevřen všem poryvům a věřím, že ty mohou přijít kdykoli. Dokud neumřu, tak si chci zkusit vše,“ nechal se Andrew suverénně slyšet.

Nehledě na to, že herec měl vztah s nejlépe placenou herečkou Holywoodu Emmou Stone, za poslední rok se o jeho orientaci diskutovalo již nespočetkrát. Ještě větší spekulace se rozjely po jeho roli ve filmu ‚‚Andělé v Americe“, kde si zahrál gaye. V jednom z dřívějších rozhovorů se Garfield dokonce nechal slyšet, že je homosexuál, i když fyzický vztah s mužem nikdy neměl. Kde je tedy pravda?

Po nějaké době od svého bouřlivého vyjádření se Garfield umoudřil a omluvil se, že se prý příliš vžil do své role. ‚‚Samozřejmě jsem neměl na mysli to, co jsem řekl. Chtěl jsem tím jen naznačit, že jsem se naplno oddal práci,“ pronesl později.

Poté, co se začalo mluvit o jeho obnoveném vztahu s kráskou Emmou Stone, všichni na jeho slova evidentně zapomněli nadobro. Jeho nové vyjádření ale nezůstane bez odezvy a nabalí se na všechna předchozí. Navíc, homosexualita a bisexualita je dnes mezi hvězdami oblíbená a Andrew by nebyl ani první, ani poslední.

Sdílejte článek

Přečtěte si také