TopStar

10. července 2018 10:22

Hezoun Jonathan Rhys Meyers skončil ve vazbě! Co se stalo?

Přelet z Miami do Los Angeles se stal pro irského herce Jonathana Rhys Meyerse i jeho ženu Maru Lane osudovým. Důvodem bylo nevhodné až agresivní chování manželského páru na palubě. Kdo by to byl řekl, že jeden z nejatraktivnějších herců současnosti se chová jako buran.

Meyers cestoval se svou manželkou Marou a jejich ročním synem se společností American Airlines z Miami do Los Angeles. Podle všeho došlo mezi manželi na palubě letadla k hádce, která vyústila ve velmi hlasitý projev. Agresivní chování herce obtěžovalo ostatní pasažéry. Ukázalo se, že Jonathan byl opilý a dokonce si zapálil elektronickou cigaretu.

Letuška herce okamžitě požádala, ať kouření nechá, jelikož i v případě elektronické cigarety se jedná o federální zločin. Ten poslechl. Po přistání ale čekalo na losangeleském letišti několik policejních hlídek. Jelikož nedošlo k fyzickému násilí, tak nakonec herec vyvázne bez ujmy.

Jon má s alkoholem problémy už dlouhou dobu. Na protialkoholním se léčil hned několikrát a roku 2017, kdy jeho žena potratila spadl do alkoholu znovu. Do povědomí diváků se zapsal v počinech Tudorovci, kde si zahrál anglického krále Jindřicha VIII., Blafuj jako Beckham, Mission: Impossible III nebo Match Point - Hra osudu.


Přečtěte si také