TopStar

30. října 2018 12:30

Hilary Duff porodila druhé děťátko!

Radostná novina pro fanoušky disneyovské hvězdy Hilary Duff. Herečka porodila své druhé děťátko! 25. října se jí a jejímu milému Matthew Komovi narodila holčička. Samotná Hilary se radostnou událostí pochlubila na svém Instagramu.

‚‚Banks Violet Bai – tak tahle dívenka si získala naše srdce. Vešla do našeho světa ve čtvrtek odpoledne a to je skutečný zázrak!‘‘ napsala herečka na svém Instagramu. O těhotenství herečky se začalo mluvit začátkem léta a o svém stavu se Hilary veřejně pochlubila, jak jinak, na svém Instagramu. ‚‚My s Matthewem budeme mít maličkou princezničku. Nesmírně se těšíme,‘‘ napsala tehdy na sociálních sítích.

Její těhotenství bylo ale pořádně náročné. ‚‚Mám nateklá prsa, ohromné břicho, ohromné všechno. Celé tělo mě bolí a nemůžu nic. Lidi, těhotenství je fakt peklo,‘‘ zmínila před časem v jednom z rozhovorů.

Kromě novorozeněte Banks má Hilary syna Lucu Cruze (6) ze vztahu s Mikem Comriem. Luca si na jejím Instagramu získává pořádné návaly lajků a fanynky i fanoušci jsou jednoduše unešeni. Věříme tedy, že se velmi záhy začnou objevovat náklady fotek s maličkou Banks. V současnosti pokračuje Hilary Duff v natáčení seriálového hitu Younger, takže od práce si pauzu i přes nedávný porod rozhodně nedá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také