TopStar

29. března 2018 13:50

Hillary Clinton, Carmen Electra a další křehké ženy, které bily své muže!

Když už je řeč o domácím násilí, většinou je spojeno s trpícími ženami, které jsou trýzněny svými muži či příteli. Domácí násilník by měl podle většiny sedět za mřížemi a tečka. Ale co když jde o ženy, které vztahují ruku na svého partnera?

Emma Roberts (27)

V červenci roku 2013 Emma Roberts, dcera herce Erica Robertse a neteř Julie Roberts, byla zadržena v hotelovém pokoji v Montréalu, kde přespávala se svým přítelem, hercem Evanem Petersem. Pracovníci hotelu uslyšeli večer v pokoji křik a zavolali policii.

Když příslušníci zákona dorazili, spatřili Evana s rozbitým nosem a několika modřinami a Emmu okamžitě zadrželi. Herečka strávila ve vazbě několik hodin, ale jelikož její partner obvinění nepodal, byla velmi záhy propuštěna.

Carmen Electra (45)

Roku 1998 byla Carmen Electra zadržena za domácí násilí vůči basketbalistovi Dennisovi Rodmanovi, kterého si herečka vzala velmi krátce před hádkou. Muž měl rozdrápané ruce a roztrhané tričko. Krátké manželství dvojice bylo doprovázeno permanentním řevem, voláním policie a agresí. Šest měsíců po svatbě se pár rozvedl.

Hillary Clinton (70)

I Bílý dům si zažil své. Hillary Cliton prý dávala svému muži Billu pořádně do těla. Kolegové i presonál potvrzují, že v době hádek házela bývalá první dáma po svém muži knihy a popelníky - a prý se docela často trefovala! Na obličeji amerického exprezidenta se museli maskéři zřejmě hodně vyřádit.

Grace Hightower (62)

Od roku 1997 je Grace ženou herce Roberta De Nira. Jejich vztah lze jen těžko nazvat bezproblémovým. Několikrát se rozcházeli a znovu scházeli. Nestyděli se ani mluvit o svých problémech před médii. Grace hovořila o problémech De Nira s narkotiky, zatímco on obviňoval ženu z domácího násilí a přehnané žárlivosti. Grace se nebála bít svého muže ani na veřejnosti. Jednou se svědkem celého incidentu stal i muzikant Marc Anthony, se kterým dvojice odpočívala na jachtě. Zpěvák však o situaci delikátně pomlčel.

I přes to vše je dvojice opět spolu. Dali je dohromady nejen jejich potomci, ale i společné nepříjemnosti. Když byla roku 2003 diagnostikována Robertovi rakovina prostaty, Grace na všechny předchozí spory zapomněla a sehrála důležitou roli v hercově uzdravování.

Kelly Brook (38)

Bývalý přítel britské krásky, herec Jason Statham potvrdil, že Kelly ho v poryvech zlosti bila a fackovala. Dvojice tvořila pár od roku 1997 do roku 2004. Kelly se s Jasonem rozešla kvůli herci Billy Zanemu, kterého si měla dokonci i vzít, ale nakonec zasnoubení zrušila.


Přečtěte si také