TopStar

23. června 2015 14:11

Barbora Koukalová

Hlas Primy Cool je dokonalý otec a manžel: Jeho by chtěla doma každá!

Slyšíte ho každý den z vaší oblíbené stanice, kde vás mimo jiné posílá večer co večer vyčurat, pomodlit a spát. Jan Dolanský je hlasem Primy Cool, ale na tzv. VIP večírcích se zase tolik neukazuje. Ostatně ani nemá proč. S Lenkou Vlasákovou tvoří celkem netradiční showbyznysovou rodinu.

Je skoro až s podivem, kolik lidí zná Jana Dolanského (37) podle tváře, ale podle hlasu si ho s oblíbenou televizní stanicí spojí jen málokdo, přitom dabing je Dolanského doména.

Hlas Primy Cool na vás mluví z televize každý den, provází vás novými upoutávkami na pořady, reklamními předěly nebo anotací na večerní film. A to úplně od samotného začátku spuštění stanice, tedy šest let.

S partnerkou Lenkou Vlasákovou (43), která je mimochodem o pět let starší, tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu a oba žijí život rádi mimo střed dění. Potkat je na večírku je docela umění, Vlasáková se hodně věnuje divadlu a Dolanský zase filmu a dabingu a ani jeden nemá potřebu svoje projekty prodávat tím, že na sebe budou upozorňovat bulvár.

Jako rodina vychovávají čtyři děti, tři mají spolu, ale dcera Sofie, kterou má Vlasáková z prvního manželství, už bere Dolanského jako svého tátu.

Poslední možnost nahlédnout do svého soukromí dali dlouholetí partneři během kurzů vaření na Terase hotelu U Prince, kde museli oba předvést, co umí. A docela jim to šlo od ruky na to, že Vlasáková je vegetariánka a Dolanský miluje maso, v kuchyni si každý najde to svoje a rozdíly, které se přitahují, pak tvoří roztomilý celek.

Prostě ideální svazek.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také