TopStar

20. srpna 2013 16:50

Lucie Průchová

Hledá se nová pravá blondýnka. Zn. Spěchá

Americká herečka Reese Witherspoon (37) odmítla roli ve třetím pokračování filmu Pravá blondýnka. Prozradila to její kolegyně.

Fanoušci krásné Reese se už třetího pokračování úspěšné komedie Pravá blondýnka, nedočkají. Herečka se chce prý především věnovat svým dětem. S touto informací přišla kolegyně Jennifer Coolidge.

„Byla to její volba a myslím si, že správná. Ona je úžasná herečka, proto bylo velmi zvláštní, že se vůbec v Pravé blondýnce objevila. Měla doma nejdříve jedno, pak dvě děti a stále jen natáčela. Je úžasné, kolik toho vydržela. Nyní je pro Reese čas, aby se věnovala svým dětem,“ řekla Jennifer deníku Daily News.

Witherspoon se naposledy objevila ve filmu, podle adaptace bestselleru Wild, ke kterému napsal scénář Nick Hornby. Mimo Pravé blondýnky se proslavila též filmem Velmi nebezpečné známosti (1999), Americké Psycho (2000), či Děvče na roztrhání (2002). Za ztvárnění postavy June Carter ve filmu Walk the Line (2005) získala herečka Oscara, cenu BAFTA, Zlatý glóbus a Screen Actors Guld Award.

Vloni porodila svému druhému muži Jimovi Tothovi syna Tennesseeho Jamese. Další dvě děti, syna Deacona a dceru Avu má s exmanželem, hercem Ryanem Phillipem.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také