TopStar

19. listopadu 2013 14:56

Jana Fikotová

Hodinová taxa Barbry Streisand vás položí na lopatky

Americká zpěvačka a herečka Barbra Streisand (71) dostala za hodinový koncert, který zazpívala minulý týden v New Yorku pro bankéře, astronomický honorář.

Slavná umělkyně zazpívala na party písně Memory, You Don't Bring Me Flowers a People. Za toto vystoupení dostala 2,3 milionů dolarů. Během večera, který uspořádala asociace bankéřů, zazpívali i Counting Crows, Melissa Etheridge a Katharine McPhee.

Barbra Streisand během své kariéry získala dva Oscary, 15 cen Grammy, pět cen Emmy či Tony Award. Je tak jednou z mála osobností, které mají ve sbírce všechna možná ocenění. Tento rok získala od Filmové společnosti Lincolnova centra (FSLC) výroční Chaplinovu cenu za celoživotní dílo.

Je známa hlavními rolemi z muzikálů Funny Girl (1968), Hello, Dolly! (1969) či Zrodila se hvězda (1976). Jako režisérka a zároveň představitelka hlavní role se představila ve filmu Yentl (1983), Pán přílivu (1991) a Dvě tváře lásky (1996).

Jedna z nejúspěšnějších interpretek všech dob má kontě 33 studiových alb, přičemž celosvětově prodala 145 milionů kopií nahrávek.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také