TopStar

7. června 2018 12:53

Ilona Blašková

Hokejista Jakub Voráček ukázal svou přítelkyni Markétu

Jakub Voráček Top Staru nedávno exkluzivně přiznal, že je už víc než půl roku s přítelkyní Markétou. Nám se teď jako jediným podařilo je společně natočit. Na akci pořádané Jakubovou nadací - Kluk Puk.

Markéta je už přes půl roku Jakubovou oficiální přítelkyní. Žijí společně v zámoří. Když mají příležitost tak se starají o jeho syna Jakuba a sdílí i touhu pomáhat druhým. „Market dělala v nemocnici, takže to prostředí zná a chtěla to vidět. Takže já jsem rád, že je tady a že to také podporuje,“ řekl hokejista.

Na akci v sanatoriu Klimkovice se sešel ERES tým složený jak z pacientů s roztroušenou sklerózou tak z jejich rodin a přátel. Touto zákeřnou nemocí trpí i sestra hokejisty Petra. A právě jí, jakožto ředitelce nadace už tradičně předal symbolický puk za uplynulou sezónu.

„My s Kubou hrajeme takovou hru. Kuba asi úplně na začátku vymyslel, aby to byla zábava, že za každý bod, který se mu podaří v průběhu sezony nasbírat, pošle nadaci tisíc amerických dolarů. Takže dneska mi tu předal puk v hodnotě 88 bodů. Takže 88. tisíc amerických dolarů poputuje na konto nadace a my je budeme moct rozdělit mezi pacienty s roztroušenou sklerózou,“ prozradila Petra. „Když vidím ty pacienty postižené roztroušenou sklerózou, tak vím, že ségra také může takhle jednou dopadnout. Ale ona si to podle mě nepřipouští. A zatím drží. Tak já doufám, že to tak půjde, dal,“ řekl Voráček.

Jak Jakub podporuje Petru, tak ona zase podporuje svého malého brášku. A to jak v profesním, tak osobním životě. Jeho novou přítelkyni tak přijala s otevřenou náručí. „Markéta přišla do rodiny úplně přirozeně. Zcela přirozeně vyplynulo, že se spontánně zapojila do nadačních věcí. Takže je tu s námi a myslím, že to může i pokračovat a že tu spolupráci můžeme i rozvinout,“ řekl Jakub.

Markéta by teoreticky mohla založit pobočku v zámoří. Práci tam bude stejně hledat a jako zdravotní sestřička má k tomuto tématu blízko. Tak to jen tak, kdybyste chtěli poradit, Kubo.

Sdílejte článek