TopStar

27. června 2018 13:00

Ilona Blašková

Hokejista Ondřej Pavelec se prý nehodlá ženit!

Slavný hokejový brankář Ondřej Pavelec má rozhodně pro strach uděláno. Našemu Top Staru se ale svěřil s poměrně zajímavou věcí. Nehodlá se ženit! Ví ale o tom jeho současná přítelkyně, modelka Tereza Budková?

Ondřej Pavelec už má dva měsíce hokejovou dovolenou a užívá si domova, rodiny a kamarádů. Čas si udělal i na toho nejlepšího - Jakuba Voráčka a dorazil na jeho fotbalový turnaj Hokejky pro kluka puka. Mimochodem, před dvěma lety se tady Ondra seznámil s Terezou Budkovou. Ženit se ale hokejový brankář rozhodně nehodlá. Má pro to pádný důvod. „U nás v rodině jsou všichni rozvedený. Takže si nemyslím, že mě to čeká v nejbližší době. Průkopníkem šťastného manželství já určitě nebudu. Nevím, jestli se toho mám bát. Ale i moje babička byla rozvedená. Doba je jiná. Mám hodně odstrašujících příkladů kolem sebe. Takže jsem na tyhle věci opatrný,“ prozradil hokejista.

Na hřišti se střídaly týmy sportovců, umělců i studentů a celá akce společně s tichou dražbou vynesla pro Jakubovu nadaci, která pomáhá pacientům s roztroušenou sklerózou, přes milion korun. „Mám rád Kubovu ségru. Dělá to dobře. Jsme tady třetí rok. Máme rádi, když se vybere co nejvíc peněz. Je to taková naše karma. Jsme i rádi, že se potkáme všichni dohromady. Času je málo,“ řekl herec Jakub Štáfek. „Já ho mám hrozně rád. Je to dobrý kluk. A za druhé, ctí tradici, že se v Americe pije moravská slivovice, což je dobrý,“ řekl herec a muzikant Vojta Dyk.

Na kluky se přišel podívat i čerstvý držitel Stanley Cupu Michal Kempný. Deset měsíců jsem nebyl doma. Tak objíždím rodiny. Bydlím kousek odtud. A příští týden odlítám na dovolenou. Dobiji baterky. Mám rád sluníčko, takže poletím k moři,“ prozradil hokejista.

A jakou přezdívku pro Jakuba Voráčka kluci mají? O některých Jakub možná doteď nevěděl. Jakub Štáfek mu říká Vory, Zrzek nebo Ir. „Kluci mu říkají Voraz a já mu říkám Šmudlinko. Když jsme spolu sami. Ale to neví ani jeho holka,“ řekl Vojta Dyk.

Sdílejte článek