TopStar

25. dubna 2013 06:30

Blanka Konrádová

Holky Františka Janečka se fakt můžou: Macecha se svojí nevlastní dceruškou!

To je ale láska! Kdo by to do nich řekl? Alice Janečková, dcera hudebního producenta Františka Janečka (68), si báječně rozumí se svojí maceškou Terezou Mátlovou (38). A to prý od chvíle, kdy se poznaly.

„Poprvé jsem Alici zahlédla v kanceláři Franty. To jsem ho ještě vůbec neznala a uviděla jsem tam tuhle krásnou příjemnou dívku. Tak jsem si říkala, ten má ale dobrý vkus!“ vzpomíná Tereza, která je dnes oficiální partnerkou Janečka a před pěti lety mu porodila dceru Emilly Ann.

Hodně času spolu tráví na Floridě, kde si pořídili byt, a v Dominikánské republice, kde mají dům, ale Tereza se ještě nehodlá vzdát své pěvecké kariéry. „František je tak neskutečně laskavý, že by s ním člověk nejraději trávil všechen čas. Ale myslím si, že dokud člověka jeho profese baví a jde mu to, že by se jí měl věnovat.“

Tereza zpívá v muzikálu Les Misérables, který Janeček produkuje a nově jezdí do Ústí nad Labem hrát Elišku Přemyslovnu v Noci na Karlštějně. „Až mi to nepůjde, tak se určitě stáhnu do ústraní. Ale dokud to jde… Partnerství je přece o kompromisech,“ říká. I Janeček by totiž svoji krásnou partnerku měl nejraději jenom doma.

-iba-


Přečtěte si také