TopStar

9. května 2013 11:55

Blanka Konrádová

Holky z VIP zpráv hubnou: Špaková má dole 10 kg!

Špaková už není špeková. Půvabná reportérka VIP zpráv na Prima Family, Lucie Špaková, na sobě zapracovala a zhubla 10kg!

„Chodila jsem dvakrát týdně na thaibox a po šesté večer jsem už nejedla,“ prozradila nám svoji dietu. „Teď jsem nějakou dobu necvičila, protože jsem si hnula se zádama a už na svém těle pozoruji změny, není tak pevné. Pořád se říká, že dietní strava je 70% úspěchu, ale já si myslím, že je to naopak. Pohyb je důležitější.“

Největší vliv prý na ni měla Zuzana Brzáková, vedoucí vydání hlavního zpravodajství na Primě. "Řekla mi jenom: Nežer!, ale takovým tónem, že když jsem šla kolem jídla a vybavila si to, tak jsem prostě dokázala odolat. Byla jediným člověkem, který na mě platil,“ pochvaluje si Lucie kolegyni, která to s ní myslela dobře.

S novou figurou vstoupil moderátorce do života i nový přítel. Lucie chodí s o pět let starším obchodníkem Michalem. „Musím přiznat, že je docela těžké najít partnera, který by toleroval moji práci. Jednak je časově náročná a pak tam, kde se pohybuji… Prostě je to trošku jiný svět. Takže potřebuji někoho, kdo k tomu všemu bude přistupovat laxně a dokáže mě vrátit na zem, abych pořád nežila ve světě celebrit. Ale Michal byl hlavně vtipný a tím mě oslovil.“

Lucie v současné době navštěvuje semináře Cinema Studies, kde přednáší řada našich úspěšných režisérů. Jejím snem je totiž režírovat klipy a reklamy. První vlaštovkou byla spolupráce na klipu Olgy Lounové a Karla Gotta.

-iba-

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott Olga Lounová VIP zprávy klip Lucie Špaková

Přečtěte si také