TopStar

13. července 2018 09:13

Hollywoodská star Scarlett Johansson v Praze! Co tu dělala?

Scarlett Johansson (33) je známá jako sexbomba a herečka s nejerotičtějším hlasem vůbec. A jen před několika hodinami se tahle kráska procházela pražskými ulicemi po boku nového přítele Colina Josta. Nepřijela ale jen tak. Zavedlo ji sem natáčení filmu Jojo Rabbit. Tak co, potkali jste ji?

Režisér Taika Waititi se rozhodl natáček svůj nový snímek v Praze a pozval si sem nejednu hollywoodskou hvězdu. Před pár dny se mluvilo o tom, že se do srdce Evropy přijela podívat boubelka Rebel Wilson a držitel Oscara Sam Rockwell. A právě ta se nechala slyšet, že je ve městě i Scarlett. Nebýt fotografů a jejich štěstí v jedné z pražských restaurací, o přítomnosti Johansson se nikdo nedozví.

Scarlett přijela se svým novopečeným přítelem Colinem Jostem, se kterým se na veřejnosti také téměř neobjevuje. Blondýnka totiž není z těch, které by se chlubily na Instagramu každým krokem svého života.

Poprvé se o vztahu dvaatřicetileté hvězdy světových filmových pláten a pětatřicetiletého scénáristy televizní show ‚‚Saturday Night Live‘‘ (SNL) začalo spekulovat poté, co se dvojice objevila na jednom z večírků SNL a obě hvězdy byly přistiženy v polibcích. V té době nebyla ještě Scarlett rozvedena se svým bývalým mužem Romainem Dauriacem. Manželství bylo oficiálně přerušeno o pár měsíců později, kdy se dvojice dohodla na společné péči o svou tříletou dcerku Rose Dorothy. Johansson byla z hladkého průběhu nadšena.

Sdílejte článek
Štítky Scarlett Johansson Praha filmové natáčení

Přečtěte si také