TopStar

22. dubna 2018 00:11

Hollywoodské hvězdy, které zmizely z pláten: Proč odešly od filmu?

Reputace v troskách, nevydařený projekt, rodinné problémy a nebo pouhá únava. Fanoušci po celém světě je milovali, ale nových filmů s jejich účastí se nedočkali. Pojďme se podívat, kam zmizely hvězdy jako Cameron Diaz, Sean Connery či Meg Ryan.

Joe Pesci (75)

Roku 1990 získal Pesci Oscara za svou roli ve snímku ‚‚The Nice Guys‘‘. Ještě před tím si ale střihl role ve filmech ‚‚Zuřící býk‘‘ a ‚‚Tenkrát v Americe‘‘. No a kdyby někdo stále nevěděl, o kom je řeč, tak si vzpomeňte na zkrachovalého zlodějíčka v komedii ‚‚Sám doma‘‘. Joe v několika rozhovorech vyprávěl, že to byla hrozná legrace a lepší roli v životě nemohl dostat. Po představování drsných mafiánů byl drobný podvodníček skutečně životní rolí.

Později dostal ještě jednu z hlavních rolí ve světově oceňovaném krimi ‚‚Casino‘‘, ale potom už žádné masivní role nepřicházely. V posledních 10 letech si Pesci zahrál pouze ve dvou snímcích. Podle oficiální verze se herec věnuje hudbě, podle jeho prohlášení to ale vypadá, že ho už zkrátka Hollywood omrzel.

Meg Ryan (56)

Roku 2000 se blonďatá kráska bezhlavě zamilovala do svého hereckého kolegy z filmu ‚‚Životní zkouška‘‘ Russella Crowea. Kvůli němu odešla od svého stávajícího muže Dennise Quaida, šla na plastiku prsou a odletěla se svým milencem do jeho rodné Austrálie. Její životní plán ale zkrachoval. S Crowem se herečce nepodařilo sladit odlišné názory a zájmy, a tak se vrátila k bývalému muži. Rozbité manželství už ale slepit nešlo a dvojice se stejně rozvedla. Po skandálu s nevěrou už Meg nebyla tou nevinnou hrdinkou romantických komedií, kde před tím hojně hrála. Labutí písní se pro Ryan stal film ‚‚Kate a Leopold‘‘ z roku 2001. Od té doby se hvězda ze snímků ‚‚Francouzský polibek‘‘ či ‚‚Město andělů‘‘ objevuje převážně ve vedlejších rolí a seriálových epizodách.

Mike Myers (54)

Roku 2009 získal herec Mike Myers ocenění Zlaté maliny za nejhoršího herce desetiletí za snímek ‚‚Guru lásky‘‘. V katastrofickém filmu si zahrála i Jessica Alba, Kanye West a Justin Timberlake. Myers, který propadák režíroval a napsal i jeho scénář, se automaticky dostal na černou listinu Hollywoodu. Po téměř 10 letech ignorace bude Myers hrát ve filmu ‚‚Terminal‘‘ po boku Margot Robbie, který vyjde v průběhu letošního roku.

Cameron Diaz (45)

V roce 2015 si herečka vzala kytaristu kapely Good Charlotte Benjiho Maddena. Od té doby zapomněla na svou filmovou kariéru a začala plánovat těhotenství. Začátkem letošního roku se ukázalo, že snaha se vyplatila a dvojice čeká děťátko. Zatím se neví, kdy herečka začne zase hrát, ale vypadá to, že už se k filmu nevrátí.

Sean Connery (87)

Poslední Conneryho pořádný film je ‚‚Liga výjimečných‘‘ z roku 2003. Od té doby se chová herec jakkoli jen ne jako sex symbol a největší herec 20. století. Chodí na fotbalové zápasy, užívá si času s rodinou, dívá se na televizi. A na herecké nabídky odmítavě vrtí hlavou, k filmu už se prý nevrátí.


Přečtěte si také