TopStar

10. června 2018 12:06

Hra na dospěláky: Proč těmto dětem rodiče povolují tolik kosmetiky?

Že se dnes posouvají hranice a děti už nemají žádnou disciplínu a nic se jim nezakazuje? V některých případech tomu tak skutečně je. A obzvlášť v rodinách slavných. Pokud si dívenka chce obarvit vlasy nebo nalakovat nehty, není problém. Dítě tak přeci chce jen poukázat na svou individualitu a jedinečnost. Je to ale skutečně ten správný způsob?

Brooklyn Beckham Syn Davida a Victorie Beckhamových

Starší syn z rodiny Beckhamů byl vždy ten nezbedník a snažil se svou osobnost projevovat už od útlého dětství. Nikdo včetně rodičů tedy nebyl překvapen, když si chlapec ve svých 15 letech obarvil vlasy. Aby to mělo ten správný efekt, zveřejnil to na svém Instagramu, kam připsal, že blonďákům se žije lépe.

Kingston Rossdale Syn Gwen Stefani a Gawina Rossdaleho

Nejspíše jedno z nejodvážnějších dítek šoubyznysu. Tento chlapec přemluvil rodiče, aby mu obarvili hlavu na zeleno. A to už ve svých šesti letech! A nakonec ostříhat a zesvětlit ofinu. A to není všechno. Většinou lze hocha vidět s nalakovanými nehty. Gwen tvrdí, že je to normální, protože chlapec se zkrátka chce lišit a nebýt stádní.

Maxwell Drew Johnson Dcera Jessicy Simpson a Erica Johnsona

Jednou se Jessica přiznala, že když byly Maxwell dva roky, tak holčička milovala brát si maminčinu kosmetiku a malovat si rty výrazným leskem. Zdá se, že holčička stejně jako její maminka chce stále vypadat skvěle. Nikdy přeci nevíte, kdy se objeví princ na bílém koni.

Helene Boshoven Samuel Dcera Heidi Klum

Už téměř od narození nebyla Heidi proti, aby si holčička malovala rty a lakovala nehty. Světová modelka své dceři v ničem neodporuje a je připravena jí kdykoli ohledně kosmetiky poradit. A jistě má, jak.

Coco Arquette Dcera Courteney Cox a Davida Arquetteho

Holčička přišla na premiéru filmu ‚‚Just Before I Go‘‘, kde si zahrála její maminka s namalovanými řasy a ostře červenou rtěnkou. V té době bylo holčičce 10 let a tohoto činu si všimli všichni, i když samotné Courteney to přijde v pořádku.

Maddox Chivan Jolie-Pitt Syn Angeliny Jolie a Brada Pitta

Jak je známo, Brad a Angelina se snaží své děti nijak neomezovat. A právě proto se všude po světě rozlétly fotky tříletého Maddoxe s modrou ofinou. Stejně bizarní barvení přišlo v chlapcových sedmi letech. Veřejnost byla tehdy pobouřena a rodiče dělali, že je to v pořádku.

Jaden a Willow Smith Syn a dcera Willa a Jady Smithových

Už od dětství je povoleno sourozencům úplně vše. Sami si mohli vybírat oblečení a měnit svou vizáž. Tak třeba Jaden si ve svých 14 letech obarvil zátylek do trikolóry a po půl roce ještě zesvětlil ofinu. Jeho sestra Willow ale brášku předběhla a v osmi letech si vyrazila na červený koberec kompletně nalíčená. Růžová rtěnka a modré stíny šokovaly všechny přítomné. Ve 12 se dívka stala majitelkou růžových loken a pak se rozhodla pro změnu na fialovou. A pak přešla k zelené. V jednom z rozhovorů její maminka Jada zmínila, že děti by neměly být otroky svých rodičů a mají právo na sebeprezentaci.


Přečtěte si také