TopStar

10. dubna 2014 20:24

Hrabě Martucci exkluzivně: Co řekla Iveta jen jemu

Italský zpěvák s modrou krví Domenico Martucci se stále nezbavil stínu jménem Iveta. Vytrvale se snaží očistit svoje jméno a jméno celé rodiny a tvrdí: "Iveta u nás byla naprosto dobrovolně." Šokuje však svým vysvětlením, proč zubožená zpěvačka rodinné sídlo Martucciů v Peschici v létě opustila.

"Přímo mi řekla, že Rychtář vyhrožoval smrtí jejímu synovi Arturovi," řekl Martucci redakci Prima-Style.cz. "Proto se rozhodla vrátit s ním do Čech."

Jen dodáváme, že se Iveta s historkami, že ji Martucciovi drželi na svém sídle násilím a chtěli jí ublížit, vytasila s pořádným odstupem od svého italského dobrodružství. Zdá se, že jí lepší vysvětlení pro její eskapádu (útěk s Macurou - zběsilá honička Rychtáře s novináři v patách do Itálie - pobyt u Martucciových - návrat) nenapadlo. Martucci tvrdí, že dokud se nevyjasní, že rodina Ivetě naopak pomáhala v extrémní situaci, bude se snažit postupovat všemi legálními prostředky. "Stojí mi to za námahu, čas i peníze. Nenechám na rodině špínu. Podali jsme pomocnou ruku a tohle je příliš," konstatuje hrabě, který je právě čerstvě zamilovaný a už si připustil i myšlenku na vlastní děti.

Zpěvačka naproti tomu chřadne a vůbec to nevypadá, že by byla šťastně vdaná. Velmi zhubla a zdá se, jako by očima prosila celý svět o záchranu. Dokonce údajně poslala SMS s úpěnlivou žádností o pomoc. Po několika dnech, kdy nebyla doma a její manžel Josef Rychtář nebyl schopen uspokojivě vysvětlit, kam zmizela, se ve čtvrtek v podvečer objevila v Uhříněvsi.

Martucci její současný život pozoruje jen zpovzdálí. "Stejně je to těžké, když si žena, kterou jste milovali, myslí o vás špatné věci jen proto, že věří patologickému lháři," konstatuje s povzdechem.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také