TopStar

25. dubna 2013 11:55

Blanka Konrádová

Hraběnka Fišarová a její kosmický look!

Muzikálová zpěvačka Radka Fišarová (35) hraje v novém muzikálu Casanova rozvernou hraběnku Karolínu z Dubna, kterou svádí známý milovník žen v podání Josefa Vojtka, a divákům připravila dokonalý vizuální šok. Ve zlatém kosmickém kostýmu vypadá, jako by přišla z jiné dimenze.

„Mám z této role vážně radost, protože většinou hraji vážnější postavy a teď si můžu po čase zase trochu zablbnout. Ovšem zároveň se hodně naučím. Vlastně jsem si až teď uvědomila, jak těžké je dělat takzvaně legraci. Za prvé, ne vždy člověk vstane se super náladou, a pak je to dost fyzicky náročné,“ řekla štíhlá Fišarová, která byla často podezírána z toho, že trpí anorexií.

Před rokem porodila syna Oscara, kterého má s hercem Jiřím Hánou, a opět má zpět svou extrémně hubenou postavu. Není divu, když je neustále v pohybu. Mateřskou dovolenou si příliš neužila a už se naplno vrhla do práce.

Premiéru muzikálu Casanova plánuje Divadlo Broadway na 23. května. Režie se ujal Filip Renč a kromě Vojtka a Fišarové se v něm objeví i Marian Vojtko nebo Bohouš Josef.

-dad-


Přečtěte si také