TopStar

19. srpna 2015 16:20

Michal Chalupa

Hrabivá VDOVA po Robinu Williamsovi (†63) všechno prošustrovala: Jeho děti jí nemohou přijít na jméno! PROČ?

Byl to rok, co hvězdný Robin Williams spáchal sebevraždu a jeho manželka Susan Schneider se ocitla ve válce s jeho potomky, protože má pocit, že přichází zkrátka ve věci dědictví. Prý za celou dobu od smrti herce neviděla ani dolar a jeho děti se koupou v bohatství!

Vdova si stěžuje, že nevychází s penězi, ale Robinovy děti Zachary Pym (32), Zelda Rea (26) a Cody Alan (24) si myslí, že dostala dost na to, co si zasloužila. Susan tedy předložila dokumenty, v nichž dokazuje, že žije v nedostatku, nedostala dost peněz k pokrytí hypotéky, pojištění a údržbu domu v kalifornském Tiburonu, kde s dobrým Willem Huntingem oba žili. Celkovou sumu, kterou by potřebovala, však neuvedla.

Susan nekupovala nic z majetku, ke kterému přišla, a po její smrti by z něj měly mít užitek právě Robinovy děti. Ty si navíc myslí, že macecha všechno nafukuje, protože marnotratně vyčerpala své finanční zdroje, kterých nebylo málo, a Susanino naříkání považují za jedno velké divadlo. Myslí si o ní své a není to prý zrovna lichotivé. Navíc není tajemstvím, že s Robinem již delší dobu nesdíleli lože, a když byl v ložnici nalezen oběšený, naprosto chladně odjela z domu. Proto jí nejen rodinní příslušníci vyčítají, že se smrti komika mohlo předejít, kdyby o něj měla větší zájem a upozornila nejbližší na jeho psychickou krizi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také