TopStar

6. září 2018 14:58

Markéta Škorňová

Hubená na kost: Angelina Jolie se ztrácí před očima. Je zatím dieta nebo nemoc?

Čím je americká herečka Angelina Jolie (43) starší, tím je štíhlejší. Jenže není už to trochu moc? Herečka v současnosti nemá nic ze svých proslulých sexy tvarů a její okolí se o ní začíná bát. „Přestala už téměř jíst,“ strachují se Angeliny přátelé.

Je v tom stres, dieta nebo vážná nemoc? Jak se zdá, slavná herečka již nějakou dobu prochází složitým obdobím a ne a ne se odrazit ode dna. To se chtě nechtě odráží i na jejím zjevu, který už více děsí, než okouzluje.

Jenže jak se zdá, sama herečka si svou štíhlost vůbec neuvědomuje. Podle přátel bývalé ženy Brada Pitta je naprosto v pořádku a měnit na svém vzhledu nic nehodlá. „Už přestala skoro jíst, je z ní emoční a fyzická troska,“ říká okolí Jolie.

Americká média se s tímto tématem nepářou a Angelinu již rovnou „obvinila“ z anorexie. O té se již u herečky spekulovalo pár let zpátky a nyní musíme dát zahraničním novinám za pravdu, že Angelina vypadá nemocně. Některé informace dokonce uvádí, že za celý den pozře jen kostky ledu!

Herečka neprožívá nejšťastnější období. V současné době řeší rozvod s hercem Bradem Pittem (54), se kterým vychovávala šest dětí. Rozvodová válka se točí převážně kolem miliónových majetků a alimentů pro děti. A i když Angelina hrdě do světa hlásá, že je v pořádku a má se dobře, její tělo svědčí o opaku.

Není divu, že rodina i přátelé mají o herečku strach. Kdo ví, co Angelinu opět postaví na nohy, možná že je zapotřebí nový muž a pocit zamilovanosti. Tak držíme pěsti!

Angelina Jolie Pitt je americká filmová herečka a zvláštní vyslankyně Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a mimo jiné dcera amerického herce Jona Voighta. Dříve pracovala také jako modelka. Často bývá v médiích označována za jednu z nejkrásnějších žen světa a o jejím soukromém životě informují nejen bulvární média. Je držitelkou tří cen Zlatý glóbus a filmového Oscara za vedlejší roli v dramatu Narušení z roku 1999.

Sdílejte článek
Štítky anorexie Angelina Jolie

Přečtěte si také