TopStar

10. ledna 2018 09:41

Hugh Grant se šedesátkou na krku bude mít dalšího potomka!

V rodině Hugha Granta to zjevně pěkně jiskří. Jeho přítelkyně, ředitelka švédské televize Anna Eberstein je v tom. S hollywoodským hercem čeká třetí dítě. Pro Hugha už to bude ale dítě páté! A kdo jiný by si mohl dát pusu na špacír, než tchyně. Maminka Grantovy přítelkyně potvrdila přírůstek v rodině pro švédské noviny Astonbladet.

‚‚Jsem moc ráda, že se mi narodí další vnuk,“ nechala se slyšet matka Anny Eberstein pro švédský tisk. Jak už to tak u hrdých babiček bývá, není to poprvé, co radostnou zprávu oznamuje právě Grantova (budoucí) tchýně. O každém těhotenství Anny promluvila před veřejností právě ona.

Pár vychovává ještě dvě společné děti, pětiletého chlapce a dvouletou holčičku. Pro Hugha bude ale nový přírůstek do rodiny už pátý. Z předchozího vztahu s čínskou herečkou Tinglan Hong má Grant ratolesti dvě. První dcera od Hongové se narodila roku 2011, o tři měsíce dříve mu však i Anna porodila dítě. Je tedy evidentní, že Hugh měl dvě ženy naráz. Před dvěma lety zplodila Hong syna, čímž se Grant definitivně dostal do milostného trojúhelníku. Z toho se však vymotal a zvolil si Annu.

Teprve před pár dny se Hugh Grant spolu se svou stávající přítelkyní ukázali na červeném koberci ceremonie Zlatý glóbus 2018. Eberstein si vybrala ke svému příchodu na akci total black, čímž podpořila nepsaný dress code celého předávání a ukázala své zakulacující se bříško.


Přečtěte si také