TopStar

26. prosince 2017 10:54

Hugh Hefner dal svým dědicům podmínku, která je může stát miliony!

Zakladatel Playboye Hugh Hefner zemřel letos v září ve věku úctyhodných 91 let. Na jeho jmění si brousí zuby nejeden rodinný příslušník či blízký známý. Vždyť jde o 43 milionů dolarů! Hefner však nebyl včerejší a uložil svým dědicům podmínky, které splnit nebude jen tak!

Dědici mediálního mága se stala jeho žena, vdova a modelka Crystal Harris, a 4 Hefnerovy děti. V závěti se zmiňuje, že pokud bude někdo z uvedených utrácet za alkohol či jiné návykové látky nad míru, tak ho ostatní dědici mohou poslat na lékařské testy a z dědictví bude odebrán. Doba, během které se může závislý dědic uzdravit, představuje 12 měsíců, po jejichž uplynutí bude dotyčný opět podstupovat lékařské vyšetření. Že by Hugh přesně věděl, o koho se jedná?

Sám zakladatel jednoho z nejúspěšnějších magazínů všech dob byl radikálním odpůrcem všech preparátů a alkoholu. V roce 1985 se nechal Hugh v rozhovoru pro vydání Interview slyšet, že jakékoli návykové látky jsou pro něj tabu: ‚‚Co bych měl říci o alkoholu a tabáku? Zabíjejí lidi. Sám jsem dlouhá léta kouřil, do té doby, dokud jsem nedostal infarkt. Kokain jsem nenáviděl už od začátku. Nikdo z nás není schopen se zamyslet nad přicházející smrtí, dokud sama nezaklepe na dveře.“

Dohromady představuje majetek Hefnera 43 milionů dolarů. Číslo v sobě nezahrnuje cenu světoznámé vily Playboy (ta se odhaduje na 100 milionů dolarů). Tyto peníze se budou rozdělovat mezi 4 ratolestmi mediálního guru, a část bude předána Univerzitě Jižní Kalifornie a řadě charitativních organizací, které zakladatel Playboye podporoval. Jednatřicetileté ženušce Hefnera od nyní patří vila v Beverly Hills (cenou 7 milionů dolarů) a renta v jednorázové podobě 5 milionů dolarů.

Crystal a starší potomci Hefnera Christie a David dostanou svůj podíl okamžitě, mladší sedmadvacetiletý Marston a šestadvacetiletý Cooper se budou moci dostat k dědictví až ve svých 30 letech.


Přečtěte si také