TopStar

17. prosince 2014 12:55

Táňa Sáblíková

Hugh Jackman promluvil: Co prozradil o nových dílech X-menů a Wolverina?

Herec, který letos bojoval se zákeřnou rakovinou a prodělal chemoterapii, se vrací před filmové kamery. Hugh Jackman nyní promluvil o tom, jaké budou nové díly X-menů a Wolverina!

Další díl filmové série o X-menech s podtitulem Apokalypsa se začne natáčet v dubnu příštího roku a premiéru bude mít 27. května 2016. Diváci si tak na nová dobrodružství budou muset ještě počkat. Hugh Jackman ale v rozhovoru pro stanici MTV naznačil, že to bude něco!

„Mluvil jsem s klukama, ale nemám povolení zatím prozradit, o co přesně ve filmu půjde. A tato dohoda vlastně ztěžuje moji odpověď,“ začal s vyhýbavou odpovědí Hugh. „Jediné, co mohu prozradit je, že je ještě hodně věcí, které nevíte. Jsou to opravdu vzrušující zajímavosti napříč celým světem X-menů, a to včetně Wolverina! Udějí se opravdu hodně cool věci,“ prozradil o natáčení dalšího pokračování bez dalších detailů.

Kdo by se ale těšil na Jackmana v další strhující podívané v nových X-menech, bude zklamaný. Hugh se v Apokalypse neobjeví. Natáčí ale nový díl Wolverina, který do kin půjde 3. března 2017, a nechal se slyšet, že je z toho opravdu, ale opravdu nadšený!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také