TopStar

12. července 2013 07:00

Jan Miler

Hugha Jackmana trápí homosexualita

Australský herec Hugh Jackman (44) je psychicky na dně. V poslední době o něm kolují zvěsti, že je homosexuál. Nejvíce herce trápí, jaký dopad má informace o jeho sexuální orientaci na jeho manželku Deborru-Lee a děti.

„Kdybych byl homosexuál, tak bych to neskrýval. Frustruje mě to kvůli Deb. Jí se tyhle fámy také týkají. Jistým způsobem je to kompliment. Podobné drby přicházejí až ve chvíli, kdy se ve své kariéře dostanete do jistého zlomového bodu,“ přiznal herec v pořadu 60 Minutes.

Jackmanova žena, o 13 let starší herečka Deborra-Lee Furness, se kterou má dvě adoptované děti, je z celé situace velice rozhořčená. Říká, že řeči o Hughově homosexualitě urážejí celou jejich rodinu.

Jackman, kterého v roce 2008 vyhlásil časopis People nejpřitažlivějším mužem na světě, má nádherně vypracované tělo. Kromě hraní také zpívá a velmi dobře tancuje.

Hugh se stal slavným především díky postavě Wolverina ze série filmů o mutantech X-Men (2000, 2003 a 2006) a samostatnému snímku o jeho hrdinovi X-Men Origins: Wolverine (2009).

-juf-