TopStar

4. února 2014 14:35

Hůlka jako bečka. A co to má na hlavě?!

Zpěvák Dan Hůlka (45) se po delší době vynořil na veřejnosti. Vypadá jako Hagrid z Harryho Pottera, ale zdá se, že si z toho nic moc nedělá. Je rád, že vůbec přežil nebezpečný zánět slinivky břišní a má velkou chuť vrhnout se znovu do větší práce.

Od začátku prosince spolupracuje s novou manažerkou Michaelou Kocourkovou. A ta si spolupráci nemůže vynachválit. "Sama za sebe můžu říct, že je velký profesionál a zatím byl na všech vystoupeních včas a ve formě," tvrdí manažerka s tím, že Dan se teď pustí do práce víc, ale o žádný klasický "comeback" se prý nejedná. "On nikdy koncertovat nepřestal, jen je teď méně vidět v divadlech a muzikálech. Na půlku května ale připravujeme v Divadle Broadway jeho velký koncert."

Daniel Hůlka si také docela zásadně pohrál se svojí image. "Cíl je image odlehčit. Ne zesměšnit, ale vzít to s trochou zdravé nadsázky," vysvětluje Michaela Kocourková. Lokace pro nový pirátský klip už se vybírají.

Komentář Prima-Style.cz: Nikdo nemládneme, ale Dan by při troše snahy mohl vypadat fakt sexy. Slinivková dieta sice zahrnuje bílé pečivo, ale chtělo by to nevymlouvat se na rohlíky a trochu na sobě máknout. Na koncert se ale těšíme, protože Daniel Hůlka zpívat opravdu umí!

Jak se Dan Hůlka má, jak vypadá a co má v plánu, prozradí dnešní VIP Zprávy od 19.55 na Primě!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také