TopStar

4. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Hůlka nemá ženskou, ale chlapa! Bydlí s exmanželem Bočanové

A je to venku! Daniel Hůlka bydlí se svým manažerem. Nebo spíš Martin Svoboda, exmanžel Mahuleny Bočanové, která na Prima family moderuje VIP zprávy, bydlí s Danem, protože společně přebývají ve zpěvákově domku v Jevanech.

Kluci se „sblížili“ během Danova marodění se slinivkou břišní. Martin Svoboda volal Danovi záchranku, a když ho propustili z nemocnice, staral se o něj. Zpěvák je totiž bez partnerky a maminku nechtěl svým zdravotním stavem obtěžovat a děsit. Od té doby zůstali kluci spolu a kupodivu se snesou a ani do zelí si nelezou. „Mně se líbí jiné holky než Danovi,“ říká Svoboda a okamžitě napráskal i to, jaký vkus má Dan. „Tomu se líbí všechny!“

Jenomže oficiálně je Daniel Hůlka stále bez přítelkyně. „Mně to přijde normální. V těhle věcech se nedá tlačit na pilu. Chce to svůj čas. Já taky nehledám nějakou partnerku, ale takovou, se kterou bych mohl mít dítě,“ prozrazuje svůj záměr.

Od loňského dubna, kdy takřka zázrakem přežil akutní zánět slinivky, se Dan stranil společnosti. Zanevřel i na muzikály. „Dělám koncerty s Lubošem Brabcem a taky zpívám po kostelích jenom s varhaníkem a docela mě to baví. Toho šrumce po divadlech v muzikálech mám už docela dost,“ prohlásil zpěvák. Nicméně na podzim se vrátí do Bídníků. A nyní se aktuálně zapojuje do show Symfonie ledu, v níž se představí mimo jiné olympijský vítěz z roku 2002 Alexej Jagudin a náš Michal Březina.

O hudební doprovod se postarají Daniel Hůlka, Eva Urbanová a Petra Peterová. Mimo ledovou plochu bude umístěn symfonický orchestr se zpěváky, přičemž krasobruslaři budou na danou árii či píseň vytvářet pohybové kreace na ledě.

Dan má od své akutní příhody přísnou dietu. Nicméně nestrádá. Vaří si sám a chutně. Alkoholu se ale zcela vyhýbá. „Od dubna minulého roku jsem neměl ani hlt,“ svěřil se. „Tělo si samo řekne, co chce a já teď po alkoholu ani netoužím, ale navždy to asi nebude,“ smál se.

Samfonie ledu bude uvedena 5. října v Praze, o den později v Ostravě a 7. října v Brně.

Ivana Bachoríková


Přečtěte si také