TopStar

11. listopadu 2014 15:06

Hunger Games: Síla vzdoru (1. část) měly premiéru. Víme, o čem jsou!

Ať vás stále doprovází štěstěna... Je to tady znovu. Hunger Games: Síla vzdoru (1. část) měly v Londýně premiéru a nechyběl nikdo z hlavních představitelů.

Julianne Moore, Natalie Dormer, Elizabeth Banks, Jena Malone, Donald Sutherland, Jeffrey Wright, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ani novozélandská zpěvačka Lorde, jejíž píseň se stala tou ústřední. Nejvíce však zazářila hlavní hrdinka této ságy, Jennifer Lawrence.

O čem je nový díl:

Válka zde přináší oběti na obou stranách a rozdíly mezi dobrem a zlem se stále více stírají. I přes všechna očekávání přežila Katniss Hladové hry hned dvakrát za sebou. Nyní však prožívá nejtěžší období svého života. V zemi Panem vypuklo povstání a Kapitol chce pomstu! Za nepokoje by měla zaplatit právě Katniss. Jelikož prezident Show dal najevo, že v bezpečí nebude vůbec nikdo, cena za připravovanou revoluci může být hodné vysoká! Divák stejně jako Katniss v tomto dílu pozná zcela jiné prostředí, o kterém ani nevěděl, že existuje. Je to zbytek z Okrsku 13, ve kterém se Katniss musí naučit žít, nelze zde lovit ani vyjít ven. Je to jen hluboké temné podzemí. Tvůrci filmu tak pro diváky připravili dva naprosto odlišné zrcadlové obrazy. V bohatém Kapitolu je mnoho křiklavých odstínů a zářivého světla, zatímco podzemní město je vykresleno jako tmavé a strohé víceúrovňové bludiště, které působí až klaustrofobicky. „Střetnutí těchto dvou světů byla opravdu designérská výzva,“ říká designér Phil Messina. Titulní píseň názvem Yellow Flicker Beat k tomuto dílu složila mladá a talentovaná zpěvačka Lorde.

Titulní píseň TADY.

Trailer? Jasně... TADY:-)

Do českých kin jde film 20. listopadu ve formátu 4DX.

A tohle bude taky pecka:


Přečtěte si také