TopStar

25. srpna 2018 15:30

Hvězda Ohnivýho kuřete promluvila o zdravotních problémech: Už nikdy nebudu pořádně chodit

Herec Norbert Lichý (53) se zapsal do povědomí diváků především svou rolí po boku Jakuba Prachaře a Jana Dolanského v seriálu Ohnivý kuře. Už dlouhá léta se herec pokouší zhubnout, ovšem teď přiznal, že se mu to asi nikdy nepodaří. Po vážném zranění má totiž potíže s chůzí a je rád, že se dostane z místa na místo.

‚‚Jsem po úraze. Při oslavě svých padesátin jsem si roztříštil patu, když jsem stoupnul do prázdna ze čtyřiceticentimetrového praktikáblu‘‘ přiznal herec v rozhovoru pro portál Super.cz. Pata se mu roztříštila na devět částí a Norbert je v současnosti rád, že se může přesunout z jednoho bodu do druhého. Předtím měla seriálová hvězda devět šroubů v patě, dnes jsou již pouze čtyři a k nim jednu dlahu. Vypadá to ale, že už nikdy nebude pořádně chodit. ‚‚Ztloustnul jsem už mezitím. Takže to není úplně vina toho úrazu. Prostě to nějak vzniklo,‘‘ se smutkem dodává.

Nebýval takový ale vždy. Jako menší kluk se věnoval sprintu a na střední škole hrával s oblibou fotbal. Když už se dal na dráhu herectví, věnoval se šermu a tanci. Jelikož nebyl nikdy muzikálový herec, musel vždy trénovat spíše mysl než tělo. Tvrdí, že herectví je vesměs sedavé zaměstnání a jeho snaha je intelektuálně zaujmout.

Kvůli svým indispozicím o pracovní nabídky rozhodně nepřichází. Mezi jeho nejmilejší herce patří Morgan Freeman a Dustin Hoffman. Prý mají specifický smysl pro humor, právě jako on. ‚‚Tak, že žeru dětem pastelky se ví, že jo, ale vymluvte všem, že jím syrový zmrzlý filety. Fakt to není pravda. Jenom někdy. Na chuť. No bóóže…‘‘ tvrdí Norbert se smíchem.


Přečtěte si také