TopStar

19. července 2019 14:48

Hvězda Primy fotila před svatbou na magickém místě!

Láska a radost z nich přímo sálá. Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Sandra Parmová nafotila poslední oficiální záběry před svatbou na magickém místě. Snímky totiž vznikly během necelé hodiny, mimo jiné i na magickém místě uprostřed Kamenného kruhu druidů, který připomíná Stonehenge a kam lidé chodí čerpat energii.

,,Předsvatební focení jsme vůbec neplánovali a uskutečnilo se neuvěřitelnou shodou náhod. Měli jsme tehdy jet s Pavlem natáčet reportáž na Vysočinu a ráno jsem objevila na webu zprávu s nabídkou focení. A vzhledem k tomu, že fotograf žije jen kousek od místa natáčení, řekla jsem si, že to určitě nebude jen tak, že mi píše zrovna dnes. Už párkrát v životě se mi totiž staly takové vtipné náhody. Napsala jsem mu, jestli má ještě ten den čas a ono to klaplo. Takže díky tomu máme krásnou památku," prozradila Sandra.

Z krásky tak již brzy bude vdaná paní a místo Parmová se bude jmenovat Pospíšilová. ,,Vůbec jsme nemuseli pózovat, což ocenil hlavně Pavel, který má právě momentky nejradši. Naposledy jsme s Pavlem spolu fotili těhotenské fotky. A brzy to budou svatební. Svatba se už blíží, víc zatím neprozradím," směje se Sandra.

Sdílejte článek

Přečtěte si také