TopStar

4. října 2018 13:00

Hvězda romantických komedií Kate Hudson porodila třetí děťátko! Jméno vás překvapí

Hollywoodská kráska a dcera legendární Goldie Hawn (72) Kate Hudson (39) porodila dlouho očekávané děťátko. Po dvou chlapcích přišla na svět konečně holčička. Herečka i její partner Danny Fujikawa (32) jen září štěstím a novopečený tatínek přiznává, že je z děvčátka nadšen. Tak aby jim ta rodinná idylka vydržela déle než ostatním hollywoodským párům.

Dítko se dvojici narodilo 2. října a šťastná maminka hned zveřejnila radostnou informaci na svém Instagramu a zároveň promluvila o jménu děvčátka. Rani Rose Hudson Fujikawa! A po kom získala holčička tak atypické jméno? Po svém dědečkovi Ronovi.

‚‚Ron byl jedinečný a všem nám hrozně chybí. Pojmenovat tak naši dcerku je tedy velkou ctí,‘‘ vysvětlila herečka.

O hereččině těhotenství se začalo mluvit v dubnu letošního roku, jen rok poté, co se ukázalo, že randí se svým kamarádem z dětství Dannym. Dvojice se zná už 16 let a celou dobu mezi nimi bylo silné přátelské pouto a každý z nich sledoval, jak probíhají soukromé eskapády toho druhého.

I když si dvojice velmi sympatizovala, nikdo nemohl mít o nějakém románku tušení. Přeci jen věkový rozdíl sedmi let se zdál ohromným. Navíc, herečka neměla o muže nikdy nouzi, a tak střídala jednoho za druhým a Danny tomu jen přihlížel.

‚‚Poprvé jsem potkala Dannyho, když mi bylo třiadvacet a čekala jsem Rydera. Sestřenice Dannyho jsou moje nejlepší kamarádky. Po patnácti letech nám konečně došlo, že si skutečně rozumíme a mohli bychom si navzájem otevřít svá srdce,‘‘ podělila se v euforii Kate.

Sdílejte článek
Štítky Kate Hudson

Přečtěte si také