TopStar

1. května 2018 10:10

Hvězda seriálu Glee prožila smrt bývalého partnera, teď se ale kráska zasnoubila!

Lea Michele je známá svými rolemi v mládeží oblíbených seriálech ‚‚Glee‘‘ či ‚‚Scream Queens‘‘. Se svým hereckým kolegou chodila téměř dva roky, ten byl ale jednoho dne nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji. Teď ale herečka nalezla opět štěstí. Ředitel luxusní oděvní společnosti Zandy Reich požádal herečku před pár hodinami o ruku!

Ředitel módní značky All Year Around navrhl zásnubní prsten sám a herečku se mu tím podařilo rozplakat. ‚‚Ano,‘‘ odpověděla nadšená Lea a hned se vyfotila s masivním zásnubním prstenem na prsteníčku. Klenot je složen z ohromného čtyřkarátového diamantu, který brousil sám Zandy.

Lea Michele a Zandy Reich spolu začali chodit v červenci loňského roku. Do té doby randila herečka s modelem Matthewem Paetzem, kterého si vyhlídla jen krátce po smrti svého předchozího partnera. Roku 2016 se s Matthewem herečka rozešla.

Jeden z nejzářnějších vztahů Michele probíhal ještě před modelem a to s jejím kolegou ze seriálu ‚‚Glee‘‘ Corey Monteithem. Již se schylovalo ke svatbě, ovšem v červenci 2013 byl herec nalezen mrtvý v hotelovém pokoji Pacific Rim Hotel ve Vancouveru.

Celým jménem Lea Michele Sarfati se narodila 29. srpna 1986 v newyorském Bronxu. Její matka, Edith Sarfati, pracovala jako sestřička a Lea má proto po ní italské kořeny. Otec, žid španělského původu jménem Marc Sarfati, byl majitelem lahůdkářství. Dívka vyrůstala v New Jersey a už v 8 letech se dostala ke své první roli muzikálu ‚‚Les Misérables‘‘. V roce 1998 následovala role v ‚‚Ragtime‘‘ a později také v ‚‚Fiddler on the Roof‘‘. Od svých čtrnácti let začala hrát v Broadwayském rockovém muzikálu Spring Awakening, kde působila dalších 8 let.

Sdílejte článek

Přečtěte si také