TopStar

7. srpna 2018 15:00

Hvězda seriálu Kravaťáci bude brzy tatínkem! A kdo mu budoucího potomka porodí?

Tak tohle je hvězdná událost! Hvězda seriálu Kravaťáci Patrick J. Adams (36) se těší na děťátko, které mu porodí seriálová herečka Troian Bellisario (32) známá především díky své roli v Prolhaných kráskách. Dvojice se nemůže prvního potomka dočkat. Zda půjde o holčičku nebo chlapečka však prozatím sdělit nechce.

Už v květnu se hojně spekulovalo, že je herečka těhotná. Tehdy byla totiž Bellisario vyfocena na pláži řeckého ostrova Mykonos se zakulaceným bříškem. Manželé ale domněnky nekomentovali. Ani teď tmavovlasá kráska spekulace nepotvrzuje, i přesto je vše evidentní už jen podle hereččiny jindy perfektní postavy.

Patrick J. Adams a Troian Bellisario spolu začali randit v roce 2009. V únoru 2014 zveřejnili informaci o zásnubách a v prosinci 2016 se dvojice vzala v Jižní Kalifornii. Při romantické ceremonii na pláži si herci vyměnili slib věrnosti a prstýnky před dvěmi stovkami hostů. Zdá se, že jde o jeden z mála hollywoodských párů, v jejichž manželství panuje láska a mír.

Patrick J. Adams je herec známý nejen seriálovou účastí, ale i svou rozsáhlou prací v divadle. Každoročně se zúčastňuje divadelního festivalu Ojai Playwrights Conference, kde hraje v nových představeních. Nebrání se ani začínajícím dramatikům a jejich tvorbu hojně podporuje.

Co se Troian týče, ta se objevila jako jedna z hlavních postav Spencer Hastings v seriálu Pretty Little Liars. Nešlo o žádný kvalitní kinematografický počin, ovšem díky tomu se jí dnes dostává zajímavějších nabídek. Nejnovějším filmem, ve kterém můžeme Troian spatřit, je drama Consent z roku 2010. Na Visionfestu 2010 získala Troian ocenění za nejlepší hlavní ženskou roli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také