TopStar

29. září 2017 10:47

Markéta Škorňová

Hvězda televizních seriálů Julia Louis- Dreyfusová přiznala rakovinu prsu

Hvězda amerického televizního seriálu Veep, Julia Louis- Dreyfusová na sociální síti zveřejnila smutnou zprávu- má rakovinu prsu.

Šestapadesátiletá herečka zprávu o rakovině prsu oznámila na sociální síti. „1 z 8 žen dostane rakovinu prsu. Dnes jsem tou osmou já,“ napsala Julia. „Klika je, že mám kolem sebe skvělou rodinu a přátelé a v neposlední řadě také fantastické pojištění,“ zažertovala herečka.

Julia Louis- Dreyfusová je seriálová komediální herečka, která za svou tvorbu dostala několik ocenění. To poslední je ze začátku září, kdy si odnesla už šestou cenu Emmy za nejlepší seriálovou herečku. Cenu získala právě za seriál HBO- Veep.

Herečce vyjádřili podporu nejen její skalní fanoušci, ale také kolegové a přátelé z branže. „Julia má naší naprostou důvěru, že se jí podaří překonat svým houževnatým způsobem zákeřnou nemoc a brzy se plna zdraví vrátí na obrazovky,“ vydala prohlášení stanice HBO, kde seriál Veep právě běží.

Rakovina prsu je nejčastější rakovinou u žen na světě. Například ve Velké Británii ročně onemocní rakovinou prsu 55 tisíc lidí. Doktoři varují ženy, aby nepodceňovaly pravidelné prohlídky a pozorovaly svá prsa. Protože právě ony se znají úplně nejlépe.

Dobrou zprávou je, že léčba rakoviny prsu je v celku úspěšná. Pokud se na ní přijde včas, je velká šance na uzdravení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také