TopStar

2. července 2018 11:41

Hvězda Teorie velkého třesku Kaley Cuoco se konečně vdala!

Představitelka Penny ze seriálu Teorie velkého třesku Kaley Cuoco se vdala! Jejím vyvoleným se stal Karl Cook, který ji požádal o ruku 30. listopadu, na hereččiny narozeniny. Kaley zveřejnila na svém Instagramu svatební snímky, ovšem o svatbě prozatím nepromluvila. Podívejte se sami!

Není to tak dávno, co dvojice putovala po Austrálii. Tam si užívaly ‚‚předsvatební‘‘ dovolenou. Teď se vrhli na sňatek a v Dublinu se před pár hodinami vzali. Dvojice svatbu prozatím nekomentovala, ovšem jak se zdá, tenhle svazek vydrží dlouho.

Karl je profesionální žokej a syn miliardáře. S Kaley se seznámil při dostizích a dohromady se dal pár na jaře 2016 a jejich vztah se rozvíjel závratnou rychlostí. ‚‚Je s Karlem velmi šťastná, je to vlastně nejlepší vztah, který kdy měla. Mají toho hodně společného,“ pronesl blízký přítel herečky.

Připomeňme, že Kaley už jednou vdaná byla. Celý rok byl jejím mužem tenista Ryan Sweeting, dvojice se však po dlouhých sporech rozvedla v roce 2015. Pro šestadvacetiletého Karla se manželství stane prvním.


Přečtěte si také