TopStar

2. srpna 2018 09:39

Hvězda Top Staru Lucie Špaková se vdala! A hned dvakrát

A je to tu! Reportérka Top Staru Lucie Špaková si vzala přítele Yuriho Vonchitzkiho, se kterým čeká děťátko. A provdala se za něj hned dvakrát. K prvnímu obřadu došlo ve Viničním altánu v Havlíčkových sadech. A druhá svatba se odehrála na Moravě. Čerstvým novomanželům gratulujeme!

Už jen čtyři měsíce a reportérka Top Staru Lucie Špaková přivede na svět prvního potomka. Ještě před porodem si ale kráska naplánovala veselku. A vlastně rovnou dvě. S přítelem Yurim Vonchitzkim se rozhodli, že děťátko se narodí do úplné rodiny.

‚‚Prožila jsem tři nejkrásnější dny svého života. V pátek jsem řekla Ano muži, u kterého jsem cítila od našeho prvního setkání, že se stanu jeho ženou. A tak se stalo,‘‘ okomentovala nadšeně životní krok Lucie.

K prvnímu obřadu došlo v Praze, ale ten druhý už si dvojice naplánovala mezi svými blízkými na Moravě. ‚‚Tento obřad se liší od úředního v několika rovinách. Jeho součástí je i tatínek i maminka ženicha i nevěsty. Je to obřad plný lásky, ve kterém pod vedení šamanky a ženy, které si hluboce vážím, jsme nejprve mým rodičům poděkovali a oni měli tu možnost nám říci, co měli na srdci. Každý má tak v tento vzácný životní okamžik možnost vyjádřit, co cítí. Což může být hlavně i před tolika lidmi velmi těžké, ale pro mě to byla jedna z neupřímnějších chvil v mém životě a velmi to posílilo můj vztah k mamince i tatínkovi. Poté si svůj slib řeknou nevěsta a ženich. A v úplném závěru jde žena k rodičům muže a naopak. Je to symbol, že každá rodina přijímá nového syna a dceru,‘‘ popsala Špaková celou ceremonii.

Za svědka šla andělské blondýnce zpěvačka Olga Lounová, která je Luciinou skvělou přítelkyní a na organizaci obřadu se podílela jako nikdo jiný.

A jak zvládá blonďatá krasavice těhotenství? Tvrdí, že s nevolnostmi problémy nemá a až na nízký tlak si nemůže stěžovat. ‚‚Mimčo je celé tři měsíce hodné, až na to, že mám nízký tlak, takže sem tam mám nějaký den trochu v mlze, protože se mi točí hlava nebo si tak různě poposedám, kde se dá,‘‘ dodává.

Sdílejte článek

Přečtěte si také