TopStar

14. června 2018 08:55

Hvězdě filmu Ďábel nosí Pradu se narodilo páté děťátko!

Hollywoodský herec Stanley Tucci (57) oznámil se svou o jednadvacet let mladší ženou Felicity Blunt radostnou novinu. Dvojici se narodilo jejich druhé společné dítě. 19. dubna se narodila holčička Emilia Giovanna, ovšem pár se rozhodl zveřejnit šťastnou událost až teď.

‚‚Doufám, že bude vypadat a mít mozek po matce a po mě jednu z mých lepších vlastností,‘‘ nechal se slyšet pro magazín People šťastný tatínek. Stanley se poznal se svou současnou ženou roku 2010 na svatbě její sestry, herečky Emily Blunt, se kterou hrál ve snímku Ďábel nosí Pradu. Už o rok později ji požádal o ruku a další rok se dvojice vzala. Manželé již mají synka Matea (3)

Stanley již jednou ženatý byl. Jeho manželka Kate byla sociální pracovnicí. Dvojice tvořila pár už od roku 1995 a má 3 děti – syna Nicolo Roberta a dvě dcery – Isabel Concettu a Camillu. Roku 2009 ovšem Kate zemřela na rakovinu.

Amerického herce a režiséra Stanleyho Tucciho diváci znají hlavně z vedlejších nicméně často velmi charakteristických rolí. I když na první pohled vypadá jako nenápadný chlapík, má za sebou více než dvacetiletou kariéru u filmu a v současné době je žádaným hollywoodským hercem. Narodil se i vyrůstal v New Yorku jako syn učitele výtvarného umění a recepční. Má dvě sestry – Christinu a Ginu, obě dvě jsou také herečky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také