TopStar

3. března 2018 08:01

Hvězdě seriálu ‚‚The Walking Dead“ Jeffrey Deanovi Morganovi se narodil druhý potomek!

Seriálový padouch Jeffrey Dean Morgan (51) je ve skutečnosti milující tatínek. A společně se svou ženou Hilarie Burton (35) přivítali na světě svého druhého potomka. Radostnou zprávu zveřejnil herec na svém twitterovém účtu a nechal se slyšet, že nikdy nebyl šťastnější.

‚‚Naše holčička Gal Morgan je úchvatná! Děkujeme moc všem za přání,“ připsal Jeffrey ke svému příspěvku. Manželé se vzali roku 2009 a společně již vychovávají synka Augusta. Stejně jako Jeffrey, tak i 7letý Augustus miluje malování, plavání a horolezectví. Fanoušci jsou celí netrpěliví, zda půjde chlapec v otcových stopách nebo se herecké kariéře vyhne obloukem.

O druhém těhotenství herečky Hilarie Burton se začalo mluvit v září loňského roku poté, co se dvojice zúčastnila slavnostního předávání cen Emmy 2017. Radostnou novinou se nadšený herec pochlubil své seriálové kolegyni Barbaře Alyn Woods. A ta se jako správná žena neudržela a vše řekla novinářům. Ani sama Burton už tehdy ale neskrývala své těhotenství a manžel, jak jen to šlo, na veřejnosti něžně hladil její břicho.

Připomeňme si, že v současnosti vychází nové díly 8. sezóny počinu ‚‚Živí mrtví“, kde ztvárnil Jeffrey Dean Morgan jednoho z nejstrašnějších zloduchů za celou historii seriálu. Sám herec byl ze své role nadšený a řekl, že právě takhle si uvědomuje, jak moc miluje svou rodinu. Seriálový Negan je prý absolutní opak Jeffreyho a právě na natáčení si herec vybíjí své negativní emoce a pak má šťastné manželství bez zbytečných hádek. Zajímavá metoda, nemyslíte?


Přečtěte si také