TopStar

13. prosince 2018 11:21

Hvězdná Helen Hunt navštívila Prahu! Kde jste ji mohli vidět?

Oscarová herečka Helen Hunt (55) si přijela prohlédnout Prahu a zároveň natáčet nový seriál. Nezapomněla navštívit Staroměstské náměstí i Centrum současného umění DOX a dopřát si typický trdelník. V každém případě se jí Praha dostala hluboko pod kůži.

Herečka známá ze snímků Trosečník nebo Jsem do tebe blázen přijela do Prahy! Objevila se u nás kvůli natáčení nového britského seriálu The A Word, který pojednává o druhé světové válce. Jejími dalšími zastávkami budou Německo, Francie a Británie.

Ke své fotografii na Instagramu připsala velmi potěšující komentář: ‚‚Zpátky doma v Praze.‘‘ Ano, jde o to, že Helen Prahu a obzvlášť Staroměstské náměstí zkrátka miluje. Při své návštěvě ale neopomenula navštívit Centrum současného umění DOX a užít si sochu Franze Kafky. Fotky z Prahy sdílela herečka v půlce listopadu, už tehdy naši metropoli navštívila.

Helen Hunt si postavila hlavu že se stane herečkou už ve svých šesti letech a v devíti začala nejen se studiem, ale měla už dokonce svého vlastního agenta a účinkovala v televizní show The Mary Tyler Moore. Televizní produkce znamenala pro její začátky práci na plný úvazek. Sem tam se při tom mihla na jevišti, ale jako televizní hvězdičku ji v divadelním světě nikdy nevítali s příliš otevřenou náručí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také