TopStar

12. června 2018 10:01

Hvězdný hokejista Alexandr Ovečkin oslavil vítězství Stanley Cupu po boku Ivanky Trump!

Poté, co Alexandr Ovečkin vyhrál pověstnou hokejovou trofej Stanley Cup, rozhodl se to náležitě oslavit. Vykoupal se ve fontáně, z poháru pil šampaňské a dokonce se stačil seznámit s dcerou prezidenta Spojených států Ivankou Trump. A právě s ní pokračoval v bouřlivých oslavách svého vrcholu kariéry.

V posledních letech hraje Ovečkin na pozici kapitána za tým Washington Capitals. 8. června vyhrál Alexandrův tým proti Vegas Golden Knights 4:3 a právě to byl pro Washington Capitals osudový okamžik. Ve finále se jim totiž dosud nikdy nedařilo zvítězit. No, a to byl důvod k pořádným oslavám. Nejprve se Ovečkin vykoupal ve fontáně Georgetownu jen v šortkách. A potom se ve stojce napil z poháru šampaňského.

Později se celý tým přesunul do baru, kde se rozjela pořádná párty vítězů Stanley Cupu. Tam potkali hráči i Ivanku Trump a jejího muže Jareda Kushnera. Ovečkin a jeho spoluhráči si s ní udělali okamžitě společnou fotku.

I prezident Spojených států Donald Trump už stačil Ovečkinovi i celému týmu poblahopřát k vítězství. ‚‚Blahopřeji Washington Capitas k jejich úžasné hře a vítězství poháru Stanley Cup. Kapitán týmu Alexandr Ovečkin byl úžasný! Skutečná superhvězda,‘‘ napsal Trump na svém twitterovém účtu.

Sdílejte článek
Štítky hokejista NHL Alexandr Ovečkin Stanley Cup Ivana Trump

Přečtěte si také